سیاست حریم خصوصی

تجارت سرا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تجارت سرا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت تجارت سرا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تجارت سرا هیچ مسئولیتی در قبال محتوا یا سیاست‌های حفظ حریم شخصی سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها یا سایر خدمات هیچ یک از اعضای خود، شرکا و همکاران تجاری، اشخاص ثالث بهره‌بردار از خدمات تجارت سرا ندارد.

 به دلیل رعایت مسائل امنیتی، صحت‌سنجی، پیگیری برخی موارد خاص، پیگیری‌های حقوقی، افزایش بهره‌وری و دقت در فرآیندهای کاری تجارت سرا، ممکن است اطلاعات دریافتی از کاربر، توسط کارکنان مختلف تجارت سرا یا گروه‌های مشاور، در زمان‌بندی‌های مختلف رویت و بررسی گردد.

تجارت سرا به دلایل متعددی، از جمله درک رفتار مشتریان خود و… ، از فن‌آوری‌هایی مانند کوکی‌ها نظیر (cookies, clear gifs, log files, and flash cookies)  استفاده می‌‌کند.

با توجه به خدمات و سرویسی که شما (کاربر) انتخاب خواهید کرد، تجارت سرا اطلاعاتی نظیر نام و نام‌خانوادگی، کد ملی، شماره همراه، ایمیل،‌ نشانی پستی و تلفن محل سکونت و کسب‌وکار، اطلاعات حساب بانکی را از شما دریافت و ذخیره می‌کند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تجارت سرا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تجارت سرا جزئی از اموال تجارت سرا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تجارت سرا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تجارت سرا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تجارت سرا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تجارت سرا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت تجارت سرا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تجارت سرا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات تجارت سرا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. مطابق قوانین و مقررات ایران، برای خرید و فروش و استفاده از سرویس‌های تجاری، استفاده افراد زیر ۱۸ سال از خدمات تجارت سرا می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تجارت سرا تنها از طریق پایگاه رسمی این فروشگاه اینترنتی www.tejaratsara.com برای ارتباط با شما استفاده می کند. تجارت سرا برای مقاصد رسمی با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با کاربر تماس نمی‌‏گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند. تجارت سرا جهت برقراری ارتباط پشتیبانی و مسائل غیر رسمی  با شما (کاربر)، از کلیه روش‌های در دسترس مانند شماره تماس (برقراری تماس یا ارسال پیامک)، ایمیل، ارسال نوتیفیکیشن و پیام در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان و سایر کانال‌های ارتباطی استفاده خواهد کرد.